СТИЛЬНІ ЖІНОЧІ ЗАЧІСКИ ТА СТРИЖКИ

ЕКСПРЕС-КУРС ІЗ 12 БАЗОВИХ ЗАЧІСОК

 

Цей фільм є прекрасним посібником з моделювання сучасних жіночих зачісок. За допомогою висококласних професіоналів ви легко опануєте секретами перукарського мистецтва з укладки волосся, створення іміджу і стилю. Засвоївши курс з 12 базових зачісок, ви зможете проявивши фантазію, моделювати самі. Зміст фільму: Енісса - об'ємна завивка; Кармен - романтична вечірня; Ретро - холодна укладка на пальцях; Муза - стилізація; Прима - екстравагантна вечірня; Діана - накрутка "каракуль"; Наречена - весільна; Нюанс - для ділових зустрічей; Ольга - класична вечірня; Фея - для чарівного вечора; Каприз - для таємних побачень; Чунга-Чанга - африканські косички.

ВПЛИВ СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЙ НА СТАН ВОЛОССЯ

Якщо дуже довго перебувати в стані нервового напруження, то волосся тьмяніє, потім починає випадати. Що ж в цей час відбувається з волоссям? Під час стресу організм спрямовує кров у життєво важливі органи: мозок, серце, легені. А шкіра, волосся і шлунково-кишковий тракт починають відчувати її нестачу. Судини на голові при стресі звужуються, і волосся хронічно недоотримує поживу. Стрес призводить до дефіциту вітамінів  групи В, що у багатьох людей супроводжується випаданням волосся. При цьому інтенсивне випадання волосся виникає, як правило, через 2,5-3 місяці після виникнення стресової ситуації. При цьому тривалий або хронічний стрес здатний спровокувати гормональні зміни в організмі, які приведуть до серйозного захворювання волосся - андрогенної алопеції (випадіння волосся, характерне для чоловіків). При виснаженні нервової системи, перевтомі, депресії волосся також стає сухим і ламким, з'являється лупа. Сухість волосся розвивається в результаті ослаблення функції сальних і потових залоз. Отож, намагайтеся берегти свій організм від стресу і перебувати у стані позитивних емоцій.

Будьте здорові та красиві!

Ознайомтеся із послугами та цінами салону краси «Beauty Style» завантаживши наш прейскурант у вигляді pdf-документу (розмір 456 KB)