ПОСЛУГИ ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ:

Фарбування волосся (+матеріали): 70-200 грн.

Мілірування волосся (+матеріали): 100-300 грн.

Ламінування волосся: 400-600 грн.

Кератинування волосся: 600-800 грн.

Кератинове випрямлення: 1000 грн.

Хімічна завивка (+матеріали): 400-600 грн.

Біохімія волосся (+матеріали): 600-800 грн.

Модельна зачіска: 100-250 грн.

 

Вартість фарбування волосся в стилі "омбре" становить від 200 до 600 грн. залежно від об'єму і довжини волосся та колорування. Ціни вказані у переліку послуг, який можна завантажити зі сторінки сайту - файлом у pdf-форматі.

 

ЗІРКОВЕ ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ В ТЕХНІЦІ ОМБРЕ

Омбре (від франц. «Ombre») - тінь, новомодна техніка фарбування волосся, яка прийшла на подіуми будинків мод і в салони краси від голлівудських зірок. Саме вони першими почали використовувати цей вид фарбування волосся. Виглядає ця зачіска досить своєрідно: починаючи від коренів і до самої середини довжини пасма зберігається натуральний відтінок волосся. Потім створюється плавний і м'який перехід в радикально іншу колірну палітру і вже на самих кінчиках волосся стає максимально насиченим та інтенсивним.

На самому початку піку модної тенденції для тонування при фарбуванні способом омбре користувалися популярністю спокійні, наближені до натурального кольору барвники для волосся: молочно-шоколадний, каштановий, середній блонд. Але в якийсь момент виникла цікава і незвичайна тенденція, виражена у використанні зухвалих неонових яскравих кольорів у поєднанні з натуральним.

Інструменти та матеріали для фарбування омбре:
- Висвітлюючий барвник (пудра і окислювач);
- Пензлик і мисочка для фарбування (не металева);
- Фольга (смужки шириною 10 см);
- Захисні одноразові пеньюар, фартух і рукавички;
- Силіконові гумки для волосся;
- Тонуючий барвник (стійкий / напівперманентний).

Техніка забарвлення виконується в 2 етапи
Перший етап - це висвітлювання волосся:
1.Все волосся ділиться на 4 зони хрестоподібним проділом (від середини чола до середини основи голови і від вуха до вуха), після чого закріплюються гумками окремо один від одного. Кожен окремий хвостик при необхідності поділяється ще на кілька частин, якщо передбачається більш густе різноманітність забарвлення.
2. Висвітлюючий барвник розводиться в мисочці (співвідношення пудри до окислювача 1:2).
3. На всю довжину кожного пасма (на однаковій висоті), починаючи від середини і до кінчиків, наноситься висвітлюючий барвник.
4. По закінченню часу для висвітлення барвник змивається.

Другий етап - це тонування висвітленого волосся:
1. Вологе волосся потрібно розчесати і сегментальним проділом (від вуха до вуха) розділити на зони.
2. У мисочці для фарбування розводимо тонуючий барвник.
3. На потиличній зоні, починаючи від крайової лінії росту волосся, необхідно відокремити пасмо горизонтальним проділом, ширина якого не більше 2-3 см. Пасмо накладається на смужку фольги.
4. Починаючи зверху вниз на висвітлену частину пасма пензликом наноситься барвник. Після нанесення необхідно накрити зверху іншою смужкою фольги.
5. Вся потилична зона опрацьовується так як і для першого пасма.
6. Волосся на фронтальній зоні голови діляться прямим проділом від маківки до середини чола на 2 рівні частини.
7. З нижньої скроневої зони відокремлюємо горизонтальним проділом пасмо, шириною 1-2 см, накладаємо на фольгу.
8. Згори донизу на висвітлену частину пензликом наноситься барвник. Після нанесення накрити зверху іншою смужкою фольги.
9. Аналогічно забарвлюється частина волосся, що залишилася.

Час тонування становить приблизно 20-30 хвилин, після чого барвник змивається без використання шампуню, але з обов'язковим використанням бальзаму для волосся.

При виборі тонуючого барвника варто враховувати, що перманентний (стійкий) барвник протримається на волоссі дуже тривалий час (6 і більше тижнів), а напівперманентний або тимчасово тонуючий буде звеселяти ваш погляд всього місяць, після 3-5 разів миття волосся зникне і красивий перелив фарб вашого волосся.

У використанні будь-якого барвника є свої плюси і мінуси. Мінус стійкого барвника: його складно вивести з волосся, наприклад, щоб змінити колір, хоча в цьому є і свій плюс, так як такий колір довго збережеться і його не потрібно часто оновлювати. Мінус тимчасово тонуючого барвника - це його нестійкість, можна зіпсувати одяг, якщо трапиться після фарбування волосся потрапити під дощ. А плюс у тому, що з забарвленням таким тонером можна міняти кольори щотижня, так як він швидко і легко змивається. Який вид барвника для волосся вибрати - це вже ваше рішення, головне не помилитись з компонуванням колірних рішень і довіритися тільки професіоналам.

 

Вартість фарбування волосся в стилі "омбре" становить від 200 до 600 грн. залежно від об'єму і довжини волосся та колорування. Ціни вказані у переліку послуг, який можна завантажити зі сторінки сайту - файлом у pdf-форматі.